Sauny na míru
Vědro do sauny Zobrazit větší

Vědro do sauny

AD01

6417659004398

Nový produkt

Vědro do sauny v dřevěném provedení, které je uvnitř vyplněno plastovou vložkou.

Více informací

Skladem

790 Kč s DPH

Vědro do sauny obsahuje plastovou vložku, která chrání dřevo v saunovém vědru proti poškozování vodou. Obsah 4l. U tohoto vědra do sauny není dno. Dno saunového vědra je tvořeno plastovou vložkou.

Návod:

Po ukončení sauny-saunování, vylejte vodu ze saunového vědra a vědro do sauny vysušte suchým hadrem a odneste saunové vědro do sauny z prostoru sauny ven do jiné místnosti a ponechte při pokojové teplotě, včetně naběračky.

Postup je stejný i u vědra do sauny, které je opatřeno plastovou vložkou. Vědro do sauny se plní vodou pouze napouštěním vody z vodovodního řádu, nikoliv nabíráním vody z bazénu atd. Vědro do sauny se plní vodou pouze do úrovně plastové vložky. Nenechávejte vědro do sauny sušit v horké a vlhké sauně. Nenechávejte vědro do sauny položené na mokré nebo vlhké podlaze. Nenechávejte ve vědru do sauny stále vodu. Před dalším použitím vědro do sauny opět naplňte čerstvou vodou a po té doneste do sauny. Nenechávejte naběračku stále ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála příliš dlouho ve vodě, mohla by popraskat. Lze čistit mýdlovou vodou s použitím měkké houby nebo kartáče. Při nedodržení návodu dojde k popraskání a nabobtnání celého materiálu.

Výška 160mm
Šířka 270mm
Hloubka 145mm
Váha 0,5kg
podhlavníky do sauny vědra do sauny
rozdělení do skupin vědra do sauny
Známka 
2018-05-03

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Vědro do sauny

Vědro do sauny

Vědro do sauny v dřevěném provedení, které je uvnitř vyplněno plastovou vložkou.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: