Sauny na míru

Sauny do bytu 

Sauna do bytu

Dnes už si můžete pořídit vlastní domací saunu, která se dá zbudovat prakticky kamkoliv ve vašem domově. Pokud vlastníte byt je třeba více promyslet kam saunu umístit tak aby do sebe vše dobře zapadlo, ale není to nemožné. Nabízíme vytvoření sauny na míru přesně podle vašich požadavků, představ a prostorových možností.

Kde se sauna objevila?

Domácí saunování pochází ze severských zemí jako finsko, Lotyšsko, Litva nebo Estonsko. Ani u nás už domácí sauna není nedostupná. Na trhu je mnoho firem , které nabízejí sauny. Sdtačí si jen správně vybrat.

Pro koho je vhodná

Soukromá domácí sauna má oproti veřejné výhodu v tom, že je jen vaše a nikdo tak neruší váš klid a soukromí. Je idaální pro ty, kterým veřejné saunování nevyhovuje a přesto si ho nechtějí odepřít.

Sauny do bytu přináší výhody

Sauna v bytě má mnoho výhod. Například si sami můžete určit kdy se půjdete saunovat, jakou esenci si vyberete, můžete si snížit či zvýšit teplotu podle vašich potřeb a nemusíte se ohlížet na ostatní. Dobře situovaná a instalovaná napomůže ohřevu vaší domácnosti a uleví tak peněžence.

Správná instalace je důležitá

Velice důležité je vybrat správný materiál a ohlídat si správný postup instalace, zvlášť pokud se jedná například o izolaci, která se podílí na životnosti sauny a na jejím bezproblémovém užívání. Z materiálů můžete volit například osiku, olši, borovici nebo cedr.

Pomůžeme a poradíme

Pokud se pro vlastní saunu rozhodnete, musíte vědět co od ní očekáváte. Klidně se obraťte na odborníka či specializovanou firmu, kde vám rádi pomohou s vytvořením sauny na míru. Navrhnou vám řešení, které bude spolňovat všechny vaše požadavky a přání na vaši saunu. Dobrá firma poradí s výběrem materiálu, zajistí správné rozměry a korektní postup instalace, který je velice důležitý pro správné fungování a životnost sauny.

Doveďte saunu k dokonalosti

Za pomoci odborné firmy můžete mít saunu v jakémkoliv atypickém stylu. Vybírat můžete také s obrovského množství různých doplˇků a dekorací, které dodají vaší sauně tu správnou atmosféru. Stále častějsí interierovou dekorací sauny se stává přírodní kámen, který působí jako přirozený a přírodní prvek. Za pomoci různých figurek, lampionů, skříněk a šuplíků můžete z vaší sauny udělat dokonalou oázu klidu, kde se vám bude příjemně odpočívat a relaxovat.

Sauna je vhodná pro vaše zdraví

Saunování přínáší samé pozitivní aspekty pro váš organismus. Lépe se vám prokrví organismus, zvýší se vám schopnost termoregulace a má i dobrý vliv na dýchací cesty. Je to výborná relaxace pro vaše tělo, kterou si zasloužíte.