Sauny na míru

Lávové kameny do sauny

AD0668

6418530920691

Nový produkt

Lávové kameny do sauny v balení 20kg. Originální finské lávové kameny do sauny s příměsí olivínu.

Více informací

Skladem

476 Kč s DPH

Lávové kameny do sauny pro saunová kamna, jsou vybrány podle tradičních kvalitativních požadavků. Finské kameny do sauny velmi dobré kvality za přijatelnou cenu s vysokou odolností. Výběrové kameny do sauny jenž byly velmi důkladně testovány a podrobeny mnoha výzkumům. Doporučujeme všem, aby pro svá saunová kamna používali jen ty nejkvalitnější kameny do sauny, které dovážíme od spolehlivých dodavatelů z Finska. Díky velké ploše a relativní hustotě saunové kameny poskytují tu nejlepší absorpci tepla a následné sálání do prostoru. (obal nebo krabice kamenů se může lišit od fotografie)

Pořiďte si do vaší finské sauny kvalitní lávové kameny do sauny, které Vám pomohou s vyhříváním sauny a také s vytvořením relaxační atmosféry. Kameny do sauny produkují mírné teplo a je ideální používat je s výkonnými kamny. Tyto kameny o velikosti 5 až 10 centimetrů jsou vhodné pro kamna upevňovaná na zeď s nízkým výkonem. Kameny pojmou a udrží značné množství tepla a když je neuspořádaně rozložíte kolem kamen, dosáhnete dobré cirkulace vzduchu a kameny vydají velké množství energie.

Váha 20kg
Kameny 5-10cm

Na kamenech do sauny se nikdy nevyplatí šetřit. Nekvalitní kameny do sauny mohou v sauně způsobit zranění, které by mohly mít velké zdravotní následky. Nekvalitní kameny do sauny mohou praskat až střílet v sauně na rozehřátých saunových kamnech. Kameny do sauny, které nabízíme máme od 2 společností a to Harvia nebo Narvi. Kvalita kamenů do sauny je rovnocená a většinou balena po 20kg. Takže výrobek doporučujeme.

Známka 
2019-03-25

Ověřený zákazník

Pro:
Prostě jsem ho potreboval
Celkové hodnocení:
Prostě jsem ho potřeboval

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Známka 
2018-05-03

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Lávové kameny do sauny

Lávové kameny do sauny

Lávové kameny do sauny v balení 20kg. Originální finské lávové kameny do sauny s příměsí olivínu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: