Sauny na míru

Sauna na míru 

Sauna na míru

Není pro nás žádný problém vyhovět i náročným zákazníkům.Vyrábíme sauny přímo na míru, proto vyslechneme vaše přání a představy a vše s vámi probereme tak abyste byly co nejvíce spokojeni. Naši odborníci si poradí s jakýmkoli prostorem, proto nemusíte mít strach, že máte k dispozici malý byt či těžko přístupné místo. Poradíme si se vším tak abyste byli z nové sauy nadšeni.

Vše je na vás

Vše si vyberete vy, přesně tak abyste měli saunu podle vašich představ. Od typu sauny, přes materiál až po doplňky. My vám budeme k dispozici při každém kroku a společně uskutečníme váš sen o dokonalé sauně. Protože umíme naslouchat a chápeme důležitost dokonalé sauny nebereme na lehkou váhu žádné vaše přání a připomínku.

Vybírejte z mnoha materiálů

Nabízíme spoustu dřev, ze kterých můžete vybírat. Například skandinávský smrk, osikové dřevo, medovou olši, kanadskou borovici nebo tropický cedr. Každý materiál má trochu jiné vlastnostiu, vzhled a vůni. Vybere si opravdu každý.

Ochlazovací lázeň je důležitá

Správně a včas musí být také navržen a dispozičně promyšlen prostor pro relaxaci a ochlazení. Je dobré nemyslet jen na samotnou saunu, ale také zajistit vše co je potřeba ke správnému saunování.

Výhody a benefity, které sauna přináší

Kromě již zmíněných výhod jako je pozitivní vliv na lidské tělo, zlepšení prokrvení, termoregulace a obranyschopnosti může dobře provedená sauna také pomoci vyhřívat vaši domácnost a ulehčit tak vašemu rozpočtu. Dále se vám zvýší odolnost proti nachlezení a také sauna napomáhá při léčbě akné a atopického ekzému a má významný vliv na odbourávání stresu a vaši psychickou pohodu.

Vylaďte poslední detaily

Vysněte si saunu v určitém stylu, který bude přesně korespondovat s prostředím vašeho domova, a doplňte ji vhodnými doplňky. Vybírat můžete z nepřeberného množství doplňků a dekorací. Stále častější zajímavou interiérovou dekorací dřevěné sauny se stává přírodní kámen. Působí jako příjemný a přirozený prvek. Dalším prvkem pro zútulnění vaší sauny může být hvězdné nebe, které vám v sauně navodí pocit, že ležíte pod širou oblohou za horké letní noci.

Jsme tu pro vás

Vyslechneme vás a poradíme se vším tak aby vaše sauna na míru byla přesně taková jakou ji chcete mít. Postaráme se o vás od začátku do konce, tedy od prvního setkání a návrhu, přes připravení sauny na míru, její sestavení a zabudování, předání až po rady ohledně provozu a údržby. Jediné co musíte udělat je kontaktovat nás.

Řídíme se několika pravidly a zásadami. Ochranná známka zajišťuje kvalitu saun, záruka je pak na celou saunu včetně doplňků. Za správné rozměry sauny si ručíme sami, montáž smí provádět pouze zaměstnanci, kteří saunu vyrobili, zároveň kompletní montáž nezabere více než jeden den. Těšíme se na spolupráci s vámi a na vaši radost z nové na míru vyrobené sauny.