Sauny na míru

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vybírala jsem zde na základě dobrých cen vzhledem ke konkurenci. Chválím značku Rento, má dokonalé zpracování dřeva.

2018-07-16

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
rychlost

2018-06-18

adraja
4.504.504.504.504.50
S obchodem jsem spokojen.

2018-04-20

MM
4.504.504.504.504.50
Spolehlivost

2018-04-2

vysina
5.005.005.005.005.00
Dobrá komunikace s prodejcem.

2018-03-9

Příslušenství pro stavbu sauny 

Vše co potřebujete pro stavbu a výrobu své domácí finské sauny.

Saunové dveře, palubky a dřevo do sauny, Dveře do parní sauny, izolace pro saunu, osvětlení do sauny, veškeré vybavení pro saunu.

Podkategorie

 • Dveře do sauny

  Nabízíme kvalitní dveře, včetně rámu a kování pro stavbu finské sauny. Speciální celoskleněné saunové dveře různých odstínů skla, saunových madel, tak i druhu používaného dřeva pro finskou saunu. Nabízíme značky Andres, Harvia a Special edition Saunaproject. Dveře se při instalaci dají zaměňovat LEVÉ/PRAVÉ. Snadná instalace a údržba saunových dveří. 

 • Dveře do parní sauny

  Dveře do parní sauny jsou přizpůsobeny pro vlhké prostředí. Kovový rám madlo a kování zajišťují dlouhou životnost. Celoskleněné provedení dveřního křídla je samozřemostí. Nabízíme kvalitní dveře do parní sauny, včetně rámu a kování pro stavbu parní sauny. Speciální celoskleněné saunové dveře různých odstínů skla a madel pro parní saunu. Nabízíme značky Andres, Harvia. Dveře se při instalaci dají zaměňovat LEVÉ/PRAVÉ. Snadná instalace a údržba dveří do parní sauny.

  Zakoupením dveří, však nemusíte Váš nákup zakončovat můžeme Vám nabídnout širokou škálu vyvíječů do parní sauny. V naši nabídce máme také dávkovače esence do parní sauny a esence do parní sauny.

  V případě dotazů zavolejte pro další informace na kontakty, které jsou u každého produktu.

 • Palubky a dřevo do sauny

  Nabízíme vysoce kvalitní palubky a dřevo do sauny pro osobní i komerční využití. Materiály, které nabízíme na našem eshopu jsou vyzkoušené a zaručujeme vysokou kvalitu díky pečlivě vybraným dodavatelům.

  Nejprodávanější palubky do sauny skaninávský smrk pro obklad sauny následně africká vrba Abachi pro desky na lavice do sauny.

  Mezi světlé bezsukové materiály patří osika pro saunové palubky a latě do sauny osika na lavice v sauně. 

  K tmavým materiálům nabízíme saunové palubky z olše, thermo olše nebo thermo olše broušená pro zvýraznění designu v sauně.

  V naší nabídce nechybí ani kanadská borovice hemlock nebo král mezi saunovými materiály cedr pro obklad Vaší sauny palubkami.

 • Izolace pro sauny

  Vše co potřebujete k dokonalé izolaci vaší sauny. Izolace několik druhů tlouštěk minerálních vat, pásek a hliníkové fólie. Nabízíme také finskou izolaci Sauna Satu v deskovém provedení, včetně kvalitní pěny a hliníkové pásky.

 • Vybavení sauny

  Vybavení do sauny podhlavníky, lavice, kryt topidla, podlahový rošt, kryt světla mřížky a mnoho dalšího to vše pro vybavení Vaší sauny.

 • Osvětlení do sauny

  Světla a osvětlení do sauny pomáhají vytvářet dokonalou atmosféru pro relaxaci a uvolnění.