Sauny na míru

Infrapanely s termostatem 

Infrapanely s termostatem

Termostat slouží pro snadnou regulaci topení a infrapanelů. Na trhu existuje velké množství možností a řešení. V následujícím textu uvedeme některé z nich, kompletní řešení vám mohou poskytnout naši odborní technici pří osobní konzultaci.

Infrapanely

Mají velké využití v průmyslových odvětvích, ale používají se také při výrobě saun, především u sauny kombinované.

Regulace tepla pomocí termostatu

Termostat je vlastně malá krabička, pomocí které regulujete teplo šířené infrapanely. Nastavíte si teplotu a elektronické měření zajistí přesné udržení této teploty. Topení pak vypnete vypínačem. Nejčastější jsou dnes termostaty externí a to buď pokojové, nebo zásuvkové. Mají velice snadné ovládání, a manipulaci s nimi tak zvládne každý.

Nabízíme řešení na míru

Pokud si i tak nejste jistí, jaký termostat vybrat, obraťte se na nás. Navrhneme vám řešení, které bude vyhovovat jak vám tak vaší sauně. Správně zvolený termostat může výrazně zvýšit efektivitu procesu, a také ušetřit vaše peníze. Nemusíte se bát svěřit do našich rukou, jelikož díky našim znalostem máme přehled a zkušenosti. Určitě pro vás bude příjemné vědět, že nemusíte nic řešit, a přesto budete mít to nejlepší řešení.