Sauny na míru

Domácí sauna 

Pořiďte si saunu domů

Stále oblíbenější jsou domácí sauny, které si můžete užít v klidu a v soukromí. Ocení ji především ti, kteří neradi sdílí veřejnou saunu s ostatními lidmi. Svůj původ má v severských zemích jako je Finsko, Lotyšsko, Litva nebo Estonsko. Přestože v těchto zemích není domací sauna neobvyklá, tak si například Finové rádi zajdou i do sauny veřejné. Ani u nás není již nic neobvyklého vlastnit domácí saunu. Na trhu ve velká sposta firem nabízejících výrobu saun na míru. Stačí si jen dobře zvolit.

Výhody, které domácí prostředí přináší

Domácí sauna má mnoho výhod. Například si sami můžete určit kdy se půjdete saunovat, jakou esenci si vyberete, můžete si snížit či zvýšit teplotu podle vašich potřeb a nemusíte se ohlížet na ostatní. Dobře situovaná a instalovaná napomůže ohřevu vaší domácnosti a uleví tak peněžence.

Jak vše dobře vybrat

Výběr vaší sauny je zcela na vás. Vybírat můžete z velké nabídky materiálů, například z osiky, skandinávského smrku, olše, kanadské borovice Hemlock nebo cedru. Kromě materiálů můžete vybírat z různých typů saun, kromě klasické finské můžete zvolit i saunu kombinovanou. Dále můžete vybírat z velkého množství doplňků a dekorací. Každá firma vám ráda poradí a pomůže navrhnout ideální saunu pro vás.

Máte obavy?

Nemusíte se obávat ani malých prostorů. Odborná firma zajistí komplexní služby od poradenství, výběru sauny, vhodného materiálu a návrhu, až po samotnou realizaci. V nabídce je opravdu velký sortimet zboží. Pokud si ani tak nevyberete, můžete si pořídit atypickou saunu přímo namíru. Každá firma vám ráda vyjde vstříc tak aby sauna splnila všechny vaše požadavky

Vybírat můžete také s obrovského množství různých doplňků a dekorací, které dodají vaší sauně tu správnou atmosféru. Stále častějsí interierovou dekorací sauny se stává přírodní kámen, který působí jako přirozený a přírodní prvek. Hvězdné nebe, zase dokáže navodit pocit, že ležíte venku přímo pod hvěznou oblohou. Za pomoci různých figurek, lampionů, skříněk a šuplíků můžete z vaší sauny udělat dokonalou oázu klidu, kde se vám bude příjemně odpočívat a relaxovat.

Vaše oáza klidu

Sauna bude vaším místem plným pohody a klidu, kde zi můžete užívat zasloužený relax a odpočinek. Zařiďte si ji proto ve stylu a v barvách tak, abyste se v ní cítili co nejlépe a saunování se stane pro vás luxusem, který si budete vždy naplno užívat.